Samorząd

Skład samorządu w roku szkolnym 2016/2017

Maksymilian Szulc (III a)- przewodniczący
Zuzanna Zwolińska (III a)- z-ca przewodniczącego
Piotr Miżejewski (II a)- sekretarz
Nadia Leśniewicz (I a)- sekretarz
Piotr Staśkiewicz- opiekun

Skład samorządu w roku szkolnym 2015/2016

Jakub Winkowski (III a)- przewodniczący
Karolina Markiewicz (III b)- z-ca przewodniczącego
Zuzanna Zwolińska (II a)- skarbnik
Anna Ratajewska (II c)- sekretarz
Łukasz Gąsiorowksi (II b)- sekretarz
Piotr Staśkiewicz- opiekun

Skład samorządu w roku szkolnym 2014/2015

Marek Tylman (III c)- przewodniczący
Julia Tylman (III c)- z-ca przewodniczącego
Mateusz Michalak (III b)- skarbnik
Kacper Kaczmarek (II a)- sekretarz
Piotr Staśkiewicz- opiekun

Skład samorządu w roku szkolnym 2013/2014

Mateusz Kowalski (III b)- przewodniczący
Mikołaj Kolski (III c)- z-ca przewodniczącego
Malwina Walczak(III a)- skarbnik
Paulina Górna (I b)- sekretarz
Piotr Staśkiewicz- opiekun

Skład samorządu w roku szkolnym 2012/2013

Karolina Majerczak (III c)- przewodniczący
Mikołaj Kolski (II c)- z-ca przewodniczącego
Adam Piguła (III a)- skarbnik
- sekretarz
Piotr Staśkiewicz- opiekun

Skład samorządu w roku szkolnym 2011/2012

Krzysztof Kaminski (III a)- przewodniczący
Jan Szymczak (III d)- z-ca przewodniczącego
Aleksandra Leśniewicz (III a)- skarbnik
Mikolaj Kolski (I b)- sekretarz
Piotr Staśkiewicz- opiekun

Skład samorządu w roku szkolnym 2010/2011

Wiktor Kluczykowski- przewodniczący
Dominik Juszczak- z-ca przewodniczącego
Aleksandra Leśniewicz- skarbnik
Karolina Majerczak- sekretarz
Piotr Staśkiewicz- opiekun

Skład samorządu w roku szkolnym 2009/2010

Sebastian Król- przewodniczacy
Tomasz Tabaka- z-ca przewodniczącego
Jan Szymczak- z-ca przewodniczącego
Weronika Umerle- sekretarz
Wiktor Kluczykowski- skarbnik
Monika Majewska- opiekun
Piotr Staśkiewicz- opiekun

Skład samorządu w roku szkolnym 2008/2009

Adrianna Orszulak- przewodniczacy
Dawid Wojdyński- z-ca przewodniczącego
Łukasz Rogalski- z-ca przewodniczącego
Arkadiusz Śremski- skarbnik
Dawid Wątroba- sekretarz
mgr Iwona Płocka- opiekun
Ataraksja